Wielkie Nieba

AUTORZY – WYKONAWCY: Grzegorz Seweryn i Stefan Szulc

TYTUŁ KONCERTU: Wielkie nieba

Film z obszernymi fragmentami naszego koncertu edukacyjnego:

OPIS PROJEKTU: Grzegorz Seweryn i Stefan Szulc to autorzy piosenek zamieszczanych w podręcznikach szkolnych, wykonywanych w teatrach, w planetarium i na estradzie – m.in. podczas festiwalu Intermuza w Sosnowcu i na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Ich piosenki łączą walory edukacyjne i artystyczne – mówią o kosmosie i naturze, o mądrym przeżywaniu codziennych trudności, o sztuce motywacji i wyznaczania celów, oraz o relacjach w rodzinie. Koncert zawiera wiele brzmień elektronicznych, elementy dance i rapu, ale sięga także do takich form muzycznych jak samba, foxtrot czy piosenka aktorska.

Zapraszamy Państwa na nasz edukacyjny koncert familijny zatytułowany „Wielkie nieba”. Program ten powstał z pasji i z pragnienia podzielenia się tym, co dla nas ważne – zaczynając od pozytywnego nastawienia do świata i chęci podtrzymywania w sobie wrażliwości na dobro i piękno – po refleksję nad niezwykłością ludzkiego umysłu, nad czasem i kosmosem.

 

Pragniemy tworzyć mądre piosenki, które łączą w sobie dbałość o słowo z niebanalnym brzmieniem muzycznym. Nie uznajemy artystycznych kompromisów!

Mamy nadzieję, że sprawimy Państwu radość naszym koncertem!

Koncert trwa ok 60 minut i składa się z 10 piosenek. Utworom towarzyszą projekcje multimedialne, a każda z piosenek jest poprzedzona krótkim wprowadzeniem w temat. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla widzów, m.in. śpiew przez vocoder i interakcje z publicznością. Dobry humor gwarantowany.

Dodatkową atrakcją na Państwa zamówienie może być występ współpracujących z nami dziecięcych zespołów tanecznych, które przygotowały choreografię do wybranych piosenek. Taką możliwość mają także grupy dziecięce działające w ośrodkach, w których gramy nasze koncerty – chętnie udostępnimy wcześniej instruktorom tanecznym kilka naszych utworów, aby stworzyć okazję do wystąpienia wraz z nami lokalnym grupom dziecięcym i młodzieżowym.

O nas:

Stefan Szulc – Absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Polonistyki UJ w Krakowie. Aktor Teatru Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie, autor sztuk teatralnych. Otrzymał II nagrodę na XXXV Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie 2014 jako autor tekstu piosenki „Biegnij zimo na biegun”. Współproducent i współwykonawca na płycie „Przy ulicy Astronomów” zawierającej piosenki ze spektaklu w Planetarium Śląskim. Współpracuje z wydawnictwem edukacyjnym Nowa Era jako współautor piosenek do podręczników, jest też autorem tekstu hymnu Szlachetnej Paczki – piosenki „Szlachetne serca”.

Grzegorz Seweryn – absolwent Wydziału Kompozycji i Aranżacji Akademii Muzycznej w Katowicach, kompozytor muzyki filmowej, muzyki do spektakli teatralnych i słuchowisk, producent piosenek rozrywkowych ze specjalnym uwzględnieniem piosenek dla dzieci. Współpracuje z wydawnictwem edukacyjnym Nowa Era jako współautor piosenek do podręczników. Wydał m.in. 4 autorskie płyty: „Left Me Breathless”, „Wielkie Nieba”, „Przy Ulicy Astronomów”, „Piosenki AlanaBita”

Rider techniczny koncertu:

– 2 mikrofony bezprzewodowe (np. Shure Beta58) + reverb dowolny

– 4x DI BOX lub 2x stereo do podłączenia 2 syntezatorów Grzegorza Seweryna

– 2 monitory odsłuchowe

– Projektor multimedialny + ekran lub biały horyzont

– komputer do odtwarzania MP4 (gotowy obraz z muzyką)

Zapraszamy do kontaktu:

Grzegorz Seweryn – grzesiekintro@gmail.com  tel.696 428 392

Stefan Szulc – stefan.szulc1@gmail.com  tel.502 789 446